Apie mus

UAB „MULTIVANAS“ – tai transporto įmonė jau dvidešimtus metus dirbanti keleivių pervežimo srityje. Vežame keleivius maršrutiniais, užsakomaisiais ir specialiaisiais reisais, nuomojame autobusus ir kitas transporto priemones.

Pagrindinis įmonės darbo tikslas – padėti tiek keliaujantiems, tiek organizuojantiems keliones, suteikti galimybę pasirinkti pageidaujamą transporto priemonę su vairuotoju ir be vairuotojo, padėti išsirinkti geriausią pasiūlymą, maršrutą, suteikti galimybę išsinuomoti ir asmeniškai naudotis transporto priemone.

Kiekvienam klientui, pagal jo poreikius ir pageidavimus, galime pasiūlyti įvairios komforto klasės ir skirtingų dydžių autobusus bei lengvuosius automobilius, atitinkančius ES saugumo ir ekologijos reikalavimus. Mes draudžiame civilinės atsakomybės bei keleivių draudimu visus įmonės darbuotojus, ir taip pat visi keleiviai, keliaujantys UAB “Multivanas” transportu yra apdrausti keleivių draudimu.

Pervežimo kilometrų įkainis ar pageidaujamos kelionės kaina yra derinama kiekvienu atveju individualiai. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai padės pasirinkti optimalų maršrutą ir apskaičiuos kelionės sąnaudas. Mes Jums pasiūlysime apdraustas transporto priemones, geriausiai jūsų poreikius atitinkančias transporto nuomos sąlygas ir užtikrinsime aukštą paslaugų kokybę. O patyrę įmonės vairuotojai, komfortiški bei techniškai tvarkingi autobusai, užtikrins Jūsų saugumą ir garantuos kelionės sėkmę.

Mūsų autobusų ir mikroautobusų nuomos paslaugomis naudojasi įvairios verslo įmonės ir organizacijos, meno kolektyvai, mokyklos, kelionių organizatoriai, turizmo agentūros, viešbučiai, renginių organizatoriai, sporto klubai bei privatūs užsakovai.